
Hartopeners op Valentijnsdag
Van 14.00 tot 16.30
Bij Yogacentrum Kampen
Industrieweg 5-1 Kampen
€ 37,50
We gaan het hartgebied openen, zowel van binnen als van buiten. Van binnen door gebruik te maken van verschillende ademtechnieken, waardoor je voelt, je bewust gaat worden waar het stroomt en waar het wat moeizamer gaat.
Van buiten door jezelf ruimte te geven, je spieren laat ontspannen, met behulp van de strip en de boog. Precies op die gebieden in je lichaam waar je zelf niet bij kan komen. Regelmatig gebruik van de strip draagt bij aan mobiliteit en beweeglijkheid in de bovenrug en daarmee ook de nek. Die gebieden waar over het algemeen vrij veel spanning zit. Door gebruik te maken van de strip en de boog open je het borstgebied en kan de bovenrug verzachten door de druk van de strip of de boog en jouw eigen zwaartekracht. Het effect hiervan is vrij snel voelbaar, hetgeen niet altijd betekent dat het meteen fijn voelt, maar de ruimte die je terugkrijgt merk je direct. De wervels zullen langzamerhand hun beweeglijkheid terugkrijgen, omdat de spieren eromheen kunnen ontspannen. Waardoor het ademen, van binnenuit, ook makkelijker kan gaan.
Het bekkengebied, een belangrijk 'zwaartepunt' in de CAY, komt in deze workshop ook aan bod, deze hebben we nodig om op te kunnen rusten en in aan te komen.
Daarnaast nemen we achteroverbuigingen mee die door het openen van het borst-hartgebied soepeler aan zullen voelen en je lichter kan meebewegen.
We sluiten de workshop af met een Yoga Nidra.
Niveau: geschikt voor iedereen, je hoeft geen ervaring te hebben met Critical Alignment Yoga.
Inschrijven? Neem contact met ons op!
